JEPET ME QIRA 2+1 PRANE CONCORD CENTER-

, Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
250 € / Muaj
 • Sipërfaqja m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit
 • Tualetet
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartamenti 2+1 te Rruga 5 Maji, eshte plotesisht i mobiluar ne menyre komode. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Organizohet nga salloni dhe ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi te medha dhe tualeti. Jepet me qira per vetem 300 mije leke ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2066
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga 5 Maji
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes :
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme