JEPET ME QIRA 1+1 TE RRUGA FORTUZI-

, Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja 50 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit
 • Tualetet
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 prane Ministrise se Drejtesise, ne Rrugen Fortuzi. Ndodhet shume prane Qendres se Tiranes. Apartamenti eshte komod dhe plotesisht i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner. Organizohet nga salloni e ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2065
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga Fortuzi
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes :
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme