APARTAMENT LUKSOZ ME QERA!-

, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania
370 € / Muaj
 • Sipërfaqja 110 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nga te cilet njeri brenda dhomes martesore, me ballkon dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet tek kopeshti zoologjik ne rrugen Eduart Mano dhe eshte teresisht i mobiluar me shije te holle, me elektroshtepiake moderne, i shtruar me parket, tavane te punuara me gips dhe me ndricim. Ejani ta vizitoni nga afer dhe mund te jetoni ne te per vetem 370 Euro/muaj

Detajet

 • ID: 2064
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Kopshti Zoologjik
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme