JEPET ME QIRA 2+1 BOSH NE VASIL SHANTO-

, Vasil Shanto, Tirana, Albania
250 € / Muaj
 • Sipërfaqja 66 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 prane Vasil Shantos, kam siperfaqe 70 m2 dhe ka akses te lehte prane shume faciliteteve si shkolla, spitale etj. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Jepet me qira bosh per vetem 300 mije leke ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2063
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Vasil Shanto
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme