Jepet me qira apartament luks 2+1+2 te Fusha Aviacionit-

, Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe organizohet nga salloni e ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi te medha, korridori, tualeti dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I gjithe mobilimi eshte i ri, apartamenti eshte i izoluar dhe ka xhama dopio te cilet eleminojne zhurmat e qytetit. Gjithashtu ka kondicioner ne cdo dhome. Jepet me qira per vetem 300 euro ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2062
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Fusha e Aviacionit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme