JEPET ME QIRA 1+1 NE VASIL SHANTO-

, Vasil Shanto, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja 69 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne Vasil Shanto. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, ka siperfaqe 69 m2 dhe eshte plotesisht i mobiluar. Apartamenti eshte komod per cifte ose familje te vogla. Pozicionohet afer shume faciliteteve si shkolla, supermarkete, qendra shendetesore etj. Jepet me qira per vetem 300 euro ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2061
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Vasil Shanto
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme