JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE FUSHA AVIACIONIT-

, Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja 90 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit
 • Tualetet
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 prane Fushes Aviacionit. Ka siperfaqe 90m2 dhe eshte plotesisht e mobiluar ne menyre modeste. Ka shume hapsire dhe drite per nje jetese komode ne prone. Organizohet nga: salloni e ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi secila me ballkon dhe tualeti. Jepet me qira per vetem 300 euro ne muaj, per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2060
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Fusha e Aviacionit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes :
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme