JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ASTIR.-

, Astir, Tirana, Albania
200 € / Muaj
 • Sipërfaqja 60 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament komod 1+1 prane Viles L, Astir. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga salloni dhe ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, veranda nje korridor lidhes dhe tualeti. Eshte plotesisht i mobiluar. Jepet me qira per vetem 200 euro ne muaj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2059
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme