JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 LUKSOZ NE BLLOK-

, Blloku, Tirana, Albania
620 € / Muaj
 • Sipërfaqja 80 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet per qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt ne Bllok. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 80m2 te organizuar nga salloni dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte shume modern dhe garanton jetese komode. Jepet me qira per vetem 620 euro ne muaj! Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2058
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 5
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme