JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 2+1 TEK GOLDEN PARK-

, Astir, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja 77 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 ne Unaze te Re, tek Golden Park. Apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne ne katin e dyte te kompleksit, me ashensor. Ka kubatur te rregult dhe ndricim natyral gjate dites. Kompleksi eshte nje nga me te kerkuarit ne Tirane, me standarte te larta ndertimi dhe nje jetes te qete. Ne apartament gjithashtu jane bere punime ekstra, jepet me qira per vetem 320 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 2057
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme