JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE BAR OSLO, ASTIR.-

, Astir, Tirana, Albania
270 € / Muaj
 • Sipërfaqja 106 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartamenti ka mobilim cilesor, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, i cili gjendet buze rruges kryesore! Ka siperfaqe 106 m2 dhe eshte totalisht i shtruar me parket, eshte i izoluar ndaj zhurmave dhe ka grila ne te gjitha dhomat. Organizohet si me poshte: salloni dhe ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi te medha, korridori lidhes dhe tualeti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 2056
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 4
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme