JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 MODERN NE BLLOK-

, Blloku, Tirana, Albania
450 € / Muaj
 • Sipërfaqja 72 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartamenti 1+1 prane Sheshit Willson. Ka siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor, ka mobilim komod dhe modern. Eshte i pajisur me elektroshtepiake te reja, plotesisht i izoluar nga zhurmat dhe i shtruar me parket, ka kamera sigurie 24 ore. Organizohet nga salloni dhe ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, nje ballkon dhe tualeti. Jepet me qira per vetem 450 euro ne muaj, per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2055
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme