SHITET APARTAMENT 1+1 NE VASIL SHANTO-

, Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
60,000 €
 • Sipërfaqja 57 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartamenti prane Rruges Irfan Tomini, ka siperfaqe 57m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti shitet bosh dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane pasi ka akses te lehte prane shume faciliteteve. Ka rivlersim dhe dokumenta te rregullta pronesie. Shitet per vetem 60,000 € Per me shume informacione na kontaktoni pa hezitim!

Detajet

 • ID: 2054
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga Irfan Tomini
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme