JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 1+1 NE BLLOK-

, Blloku, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja 65 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament komod ne Bllok, ka siperfaqe 65 m2 dhe ndodhet prane Vesa Center. Apartamenti jepet me qira per vetem 350 euro ne muaj, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Brenda cmimit eshte dhe nje vend parkimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Detajet

 • ID: 2053
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme