SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR-

, Astir, Tirana, Albania
46,500 €
 • Sipërfaqja 67 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 ne Astir, prane Bar 2 Palmat. Me siperfaqe 67 m2 banimi dhe nje verand te madhe 40 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, shitet bosh me cmim okazion per zonen prej 46500 euro. Per me shume informacione ose nje vizit ne prone na kontakton

Detajet

 • ID: 2051
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme