JEPET ME QIRA APARTAMENT SUPER LUKS TE PALLATET AGIMI-

, Blloku, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 90 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Pallatet Agimi, ne Bllok. Ka siperfaqe 90m2 dhe mobilim te rehatshem e modern. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, kondicioner ne cdo dhome, i rinovuar dhe dekoruar me shije. Jepet me qira plotesisht i mobiluar si ne foto vetem per 500 euro ne muaj. Organizohet si me poshte: sallon dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi te medha, korridori, dy tualete, dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2048
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme