JEPET ME QERA APARTAMENT MODERN 2+1 NE ASTIR-

, Astir, Tirana, Albania
250 € / Muaj
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera apartament i mobiluar ne menyre moderne me Astir per vetem.250€/muaj Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe ballkon dhe eshte i kompletuar me gjithcka. Per me shume informacione me kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2047
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme