Jap me qera apartament 2+1+2+depo+garazh tek Komuna e Parisit-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit
 • Tualetet
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jap me qera apartament teresisht te mobiluar, pajisur me te gjitha elekteoshtepiaket dhe kondicioner ne cdo dhome. Ndodhet tek Komuna e Parisit, prane rrethrrotullimit prane Kika 2. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, korridor, 2 ballkone me pamje dhe ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi me pult. Qeraja 500 euro/muaj

Detajet

 • ID: 2046
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes :
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme