SUPER APARTAMENT LUKSOZ 1+1 ME QIRA NE BLLOK-

, Blloku, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 65 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok, ka siperfaqe 65m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne e komode. Organizohet si me poshte: salloni dhe ambjenti gatimit, dhoma e madhe e gjumit, korridor dhe tualet. Eshte perfekt per cifte. Jepet me qira per 500 euro ne muaj. Per me shume informacione ose nje vizit ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2043
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme