SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 I PABANUAR ME PARE TE KOMPLEKSI MAGNET-

, 21 dhjetori, Tirana, Albania
111,000 €
 • Sipërfaqja 96 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek Magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualeti, korridor dhe ballkon te perfshira ne nje siperfaqe prej 96 m2, te pajisura me hipoteke dhe rivleresim. Mobilimi i perfshire ne cmimin e shitjes perfshin gjithcka te re, te paperdorur me pare dhe te arreduar me arkitekt: Tavane me dekor dhe ndricim, shtruar me parket, kondicioner ne cdo dhome, mobilje luks, elektroshtepiake te markave te njohura, kuzhina italiane, dyer dhe dritare te cilesise superiore. Investimi i brendshem i bere ne apartament vetem per mobilimin dhe punimet eshte rreth 30 mije euro. Apartamenti eshte i mbushur plot drite gjate gjithe dites, kombinuar kjo me ngjyrat e lehta dhe moderne te mobilimit,krijon nje ambient shume çlodhes. Ndodhet ne katin e karet me ashensor dhe kompleksi ofron te gjitha aktivitetet dhe facilitetet. Per me shume informacion me kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2041
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: 21 dhjetori
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 5
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme