JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK FABRIKA E MIELLIT, PRANE HOTEL ROLAND-

, Astir, Tirana, Albania
250 € / Muaj
 • Sipërfaqja 90 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera super apartamen, i mobiluar ne menyre cilesore, i pajisur me elektroshtepiaket dhe i shtruar me parket ne Astir prane hotel Roland. Apartamenti perbehet nga salloni, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Jepet me qera per 250 euro/muaj. Apartamenti lirohet dhe mund te vizitohet duke nisur nga data 29 shkurt.

Detajet

 • ID: 2039
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 8
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme