JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE CASA ITALIA VETEM 185€-

, Astir, Tirana, Albania
185 € / Muaj
 • Sipërfaqja 80 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 plotesisht i mobiluar te Casa Italia, ka siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Organizohet ne sallon, ambjent gatimi, dhome gjumi dhe tualet. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2036
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme