JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN ME CMIM OKAZION TE RRUGA E KAVAJES-

, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja 70 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 modern ne Rruge te Kavajes, me cmim okazion prej 350 mije lekesh. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane qe ka akses te lehte afer cdo faciliteti. Organizohet si ne vijim: sallon dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, tualet. Ka siperfaqe 70m2 dhe gjendet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. Per me shume informacione na kontakton

Detajet

 • ID: 2035
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme