Super apartament 2+1+2 me qera ne zemer te Bllokut tek Juvenilja-

, Blloku, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 125 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 125 m2 ne nje pallat te ri me ashensor ne Bllok, afer Juveniljas. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre komode, i paster dhe plot drite. Organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhr ballkon. Jepet me qera 550€/muaj, per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2034
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme