SHITET APARTAMENT 1+1 BUZE RRUGE NE ASTIR-

, Astir, Tirana, Albania
 • Sipërfaqja 61 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne vije te pare ne Astir. Ka siperfaqe 61m2, organizohet ne sallon, ambjent gatimi, dhome gjumi dhe tualet. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri me ashensor. Shitet plotesisht e mobiluar me cmim okazion per zonen. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet vetem 47000 euro. Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 2033
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme