JEPET ME QIRA 2+1+2+POST PARKIMI TE KODRA DIELLIT-

, Kodra e Diellit, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera kati i dyte i nje vile me post parkimi te perfshire prane rezidences Kodra e Diellit. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkone dhe eshte me hyrje më vete. Ka siperfaqe 115 m2. Eshte teresisht i mobiluar me gjithcka te re, i pajisur me kondicionere dhe i pabanuar me pare. Jepet me qera per vetem 350€/muaj

Detajet

 • ID: 2032
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Kodra e Diellit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme