JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+ DEPO TE LIQENI-

, Liqeni, Tirana, Albania
400 € / Muaj
 • Sipërfaqja 110 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament gjigand 3+1+depo te Liqeni. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, ndodhet ne katin e dyte pa ashensor. Organizohet ne: sallon dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe depo. Jepet me qira per vetem 400 euro ne muaj. Per me shume informacioneose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2031
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Liqeni
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme