JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ASTIR-

, Astir, Tirana, Albania
200 € / Muaj
 • Sipërfaqja m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 ne Astir, prane 2 Palma Pub. Jepet bosh. Ka siperfaqe 80m2 dhe organizohet ne: sallon/ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Gjendet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Jepet me qira per vetem 25000 leke ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2028
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme