JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE KOPESHTI ZOOLOGJIK-

, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 perballe Kompleksit Fari. Apartamenti ka siperfaqe 90m2, eshte plotesisht i mobiluar ne menyre komode dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet si me poshte: sallon dhe ambjent gatimi, dhome gjumi dhe tualeti. Jepet me qira per vetem 300 euro ne muaj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2027
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Kopshti Zoologjik
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme