JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PER BANIM OSE ZYRE TE RRUGA E KAVAJES-

, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja 60 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament gjigand 2+1+2 ne Rruge te Kavajes, eshte i pamobiluar. I pajisur me kontrabufe, parket, kondicioner etj. Organizohet si me poshte: sallon dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Mund te pershtatet per zyra ose per banim. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Jepet me qira per vetem 350 euro ne muaj, per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2026
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme