JEPET ME QIRA APARTAMENT GJIGAND TE GARDA-

, Garda, Tirana, Albania
330 € / Muaj
 • Sipërfaqja 130 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Sapo doli me qira nje apartament 2+1+2 ne rrugen Vaso Pasha, te Garda. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode, i shtruar plotesisht me parket, ka sistem ngrohje/ftohje etj. Organizohet ne: sallon, ambjent gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi te medha dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Jepet me qira per vetem 330 euro ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2024
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Garda
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme