JEPET ME QIRA 2+1 NE ASTIR-

, Astir, Tirana, Albania
205 € / Muaj
 • Sipërfaqja 110 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament pjeserisht i mobiluar ne zonen e Astirit, prane bar 2 Palma. Ky apartament ka siperfaqe prej 110m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati pa ashensor. Organizohet ne: sallon, ambient gatimi, korridor, dy dhoma gjumi te medha, ballkon dhe tualet. Apartamenti ka nje set divanesh, televizor+dekoder, dollap te madh ne dhomen matrimoniale dhe nje tavoline PC. Jepet me qira per vetem 200 euro ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2011
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme