JEPET ME QERA 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT.-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
330 € / Muaj
 • Sipërfaqja 80 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jap me qera apartament te mobiluar ne menyre komode tek Komuna e Parisit, prane lulishtes. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, korridori dhe ballkoni., Ndodhet ne pallat te ri me ashensor, nder me te miret e Komunes. Zona eshte e aksesueshme lehte dhe ndodhet prane cdo faciliiteti te nevojshem. Jepet me qera per vetem 330€/muaj Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2009
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme