JEPET ME QERA 2+1+2 MODERN NE BLLOK I SAPO MOBILUAR-

, Blloku, Tirana, Albania
450 € / Muaj
 • Sipërfaqja 130 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne Bllok tek Petro Nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga salloni dhe ambienti i ngrenies, ambienti i gatimit i madh i vecuar ku ka nje tjeter kend ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon dhe nje depo shumeperdorimshe. Apartamenti sapo eshte mobiluar me gjithcka akull te re dhe eshte i pabanuar me pare, i pajisur me kondicionere, i shtruar me parket, tualet me dritare dhe me vaske, elektroshtepiaket te gjitha te reja te firmave te njohura dhe ka ngrohje me sistem kaldaje per rehati maksimale ne dimer. Jepet me qera per here te pare, per vetem 450€, cmim teper okazion per zonen dhe ate qe ofron apartamenti.

Detajet

 • ID: 2007
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme