JEPET ME QIRA PENTHOUSE TE SHESHI WILLSON-

, Sheshi Willson, Tirana, Albania
600 € / Muaj
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira penthouse te sheshi Willson, eshte e ndare ne 2+1. E organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet te pajisur me hidromasazh dhe 1 ballkon me pamje fantastike. Gjendet ne katin e 10-te me ashensor. Orientimi eshte Jug-Perendim gje e cila mundeson drite natyrale pergjate gjithe dites. Jepet me qira per 600 euro ne muaj. Per me shume na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2005
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Sheshi Willson
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme