JEPET ME QIRA 2+1 MES NOBIS CENTER DHE RRUGES KOSOVAREVE-

, Blloku, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre komode, ka siperfaqe prej 100m2 dhe organizohet nga: salloni, ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi dhe tualeti. Gjendet ne nje nga zonat me te kerkuara qe ofrojne akses te menjehershem me cdo facilitet te nevojshem. Eshte ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, jepet me qira per 500 euro ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni

Detajet

 • ID: 2004
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme