JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 LUKSOZ TE KOMUNA E PARISIT-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera ky apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit i vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon me pamje panoramike. Ndodhet ne katin 7 te nje pallati me 2 ashensore dhe te mireadministruar, me punime shume cilesore dhe pa asnje lloj demtimi nga termeti. Jepet me qera per 500 euro/muaj me taksa te perfshira. Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2003
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 8
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme