SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA PARISIT-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
73,000 €
 • Sipërfaqja 75 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Sapo ka dal ne shitje apartament 1+1 te Komuna e Parisit, me siperfaqe 75m. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gjumi, korridor dhe tualet. Gjendet ne katin e 3-te me ashensor. Shitet e mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Vjen me cmim te paperseritshem per zonen prej 73000 euro. Per me shume mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2001
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme