SHITET APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ-

47,000 €
 • Sipërfaqja 114 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartamenti ka siperfaqe prej 114m2 total, organizohet nga salloni, korridor, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualeti. Shitet bosh. Gjendet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati me ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet per 47000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 2000
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Kamëz
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme