JEPET ME QIRA 1+1 TE DELIJORGJI-

Delijorgji, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja 75 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Super apartament brenda kompleksit Delijorgji per vetem 350 euro ne muaj. Apartamenti ka mobilim modern dhe hapsire per nje jetes te komode. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, e cila ofron akses prane cdo faciliteti. Gjendet vetem 10 min larg qendres. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1999
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga: Delijorgji
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme