84,000 €
 • Sipërfaqja 97 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ekzistues totalisht te rikonstruktuar. Ka siperfaqe prej 97m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verande. Zona ofron facilitete te shumta prane, dhe afersi me qendren dhe zona te tjera te frekuentuara. Disponon certifikate pronesie. Shitet per 84000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1995
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: 21 dhjetori |##| Rruga Muhamet Gjollesha
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme