JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 NE QENDER-

Shallvaret, Blloku, Tirana, Albania
800 € / Muaj
 • Sipërfaqja 160 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament luksoz 3+1+2 tek Shallvaret, shume prane Qendres. Ka siperfaqe 160m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone. Ndodhet ne katin e 5-te me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me punime teper cilesore, sistem ngrohje/ftohje, parket, izolim termik etj. Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane, shuem prane Qendres, Zones se Bllokut, Bulevardit etj. Jepet me qira per 800 euro ne muaj. Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1990
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga: Shallvaret
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme