JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR-

, Astir, Tirana, Albania
290 € / Muaj
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Astir, perball Karburant Kastratit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Zona ofron akses me facilitetet e nevojshme. Jepet me qira per 35000 lek. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1989
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme