Jepet me qera apartamen 2+1+2+garazh+pishine tek Kompleksi Green City ne Astir-

Green City, Astir |##| Green City |##| Unaza e re, Tirana, Albania
370 € / Muaj
 • Sipërfaqja 150 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera super apartament modern ne kompleksin me te mire ne Astir tek Green City, pajisur me pishine private per banoret. Apartamenti ka hapesire te madhe te organizuar si 2+1+2: Sallon, ambient gatimi, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre ultra moderne me mobilje dhe elektroshtepiake te markave me te njohura, gjithcka e paperdorur dhe e pabanuar me pare. Ne cmim perfshihet parkimi per nje makine. Jepet me qera per vetem 370€/muaj.

Detajet

 • ID: 1986
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Astir |##| Green City |##| Unaza e re
 • Rruga: Green City
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme