JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE RRUGE TE KAVAJES-

Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja 110 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Rruge te Kavajes, prane Kishes Katolike. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar me gjithcka qe duhet per nje jetese komode. Jepet me qira per 350 euro ne muaj. Zona te ofron akses te menjehershem me cdo facilitet, qendren e Tiranes si dhe zonat e tjera te frekuentuara. Per me shume informacion na kontaktoni

Detajet

 • ID: 1978
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga: Rruga e Kavajes
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme