JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE KOMUNE TE PARISIT-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 107 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Komuna e Parisit te Lulishtja. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje te bollshem me kuzhine, nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe pa asnje demtim. Jepet per 500 euro i diskutueshem. Per me shume infomacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1975
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 5
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme