JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 4+1+POSTE PARKIMI SIPER KOMUNES SE PARISIT-

Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit, Tirana, Albania
600 € / Muaj
 • Sipërfaqja 180 m2
 • Dhoma 5
 • Dhomat e gjumit 4
 • Tualetet 4
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 4+1+4 ne Rrugen Bill Klinton, siper Komunes se Parisit. Ka siperfaqe te bollshme prej 180m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 4 dhoma gjumi, 4 tualete dhe ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, tv dhe tualet ne cdo dhome. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka parkim te dedikuar. Zona eshte e qete dhe me akses direkt me facilitetet e nevojshme. Jepet me qira per 600 euro. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1973
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Kodra e Diellit
 • Rruga: Rruga Bill Klinton
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme