JEPET ME QIRA ZYRE NE KOMUNE TE PARISIT-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
300 € / Muaj
 • Sipërfaqja 70 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira ambient per zyra te Kika 1, ne Komune te Parisit. Ambienti ka siperfaqe prej 70m2 dhe organizohet ne dy ambiente pune dhe tualet. Ndodhet ne katin e 2-te, me ashensor. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi klinika, zyra etj. Zona gjithashtu eshte mjaft e frekuentuar. Jepet me qira per 300 euro. Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1971
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme