JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE KOMUNE TE PARISIT-

LULISHTJA, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
550 € / Muaj
 • Sipërfaqja 146 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Komune Parisit. Apartamenti ka siperfaqe prej 146m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte toalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per jetese komode. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Jepet me qira per 550 euro. Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1967
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga: LULISHTJA
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme