JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK-

Petro Nini Luarasi, Blloku, Tirana, Albania
550 € / Muaj
 • Sipërfaqja 150 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Bllok afer Petro Ninit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, sistem ngrohje/ftohje etj. Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane, me cdo facilitet pak minuta larg. Jepet me qira per 550 euro per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1965
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga: Petro Nini Luarasi
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 5
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme